ROLETY Z RUCHOMYMI LAMELAMI

draft_inteligentne_rolety_bubendorff_activhome_rolety_z_ruchomymi_lamelami_02Rolety ACTIV’HOME – to innowacyjne na polskim rynku, rozwiązanie łączące funkcje rolety i żaluzji fasadowej. Jest to inteligentna roleta elektryczna z ruchomymi lamelami, posiada dodatkową funkcję, jaką jest blokada antywłamaniowa.

Roleta ACTIV’HOME posiada ruchome lamele, które można regulować i ustawiać w trzech kątach nachylenia. Daje to możliwość regulacji stopnia naświetlenia pomieszczeń, co je wyróżnia w porównaniu do tradycyjnych rolet zewnętrznych, których funkcja ogranicza się do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna czy balkonu niezależnie od pory dnia.
Rolety z ruchomymi lamelami ACTIV’HOME mają przewagę nad żaluzjami fasadowymi, gdyż posiadają wysoką odporność na silny wiatr i nie trzeba och składać w przypadku występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych, a ponadto charakteryzują się dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Zastosowanie rolety z ruchomymi lamelami ACTIV’HOME pozwala na wentylację pomieszczenia przy jednoczesnym zachowaniu intymności wnętrza.

draft_inteligentne_rolety_bubendorff_activhome_rolety_z_ruchomymi_lamelami_konstrukcjaRolety ACTIV’HOME można połączyć z instalacją „domu inteligentnego” ( stacji pogodowej czy automatyki zegara dobowego). System automatycznego sterowania inteligentnymi daje możliwość oszczędzania zużywanej energii, tak latem – oszczędność pracy klimatyzatorów, jak i zimą – dodatkowa izolacyjna okna.

Inteligentna roleta zewnętrzna ACTIV’HOME to nowoczesny i innowacyjny produkt podnoszący komfort i bezpieczeństwo mieszkańców i użytkowników.

Wieloletnie doświadczenie firmy Bubendorff w produkcji rolet zewnętrznych gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów, potwierdzoną wieloletnią gwarancją producenta i generalnego przedstawiciela w Polsce obejmującą wszystkie części produktu.

zapytanie_860x100

Comments are closed