Pewna gwarancja NICE

draft_baner_gwarancja_nice_fb

Jako przedstawiciel firmy NICE przyłączamy się do akcji edukacyjnej mającej na celu chronić Państwa przed pochopnymi decyzjami.

Przed zakupem lub zleceniem usługi montażu należy poważnie rozważyć „Jak mieć pewność uzyskania gwarancji…

7 złotych zasad kupującego automatykę Nice

  1. Sprawdź, czy sprzedawca znajduje się na liście Partnerów Handlowych Nice. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej www.nice.pl w zakładce „Gdzie kupić?” lub telefonicznie w centrali firmy.
  2. Zwróć uwagę, czy karta gwarancyjna dołączona do produktu jest w języku polskim oraz czy jest kompletnie wypełniona. Wzór oryginalnej karty gwarancyjnej, wystawianej przez Nice Polska,  znajduje się na stronie internetowej www.nice.pl.
  3. Pamiętaj, że produkt bez oryginalnej karty gwarancyjnej nie jest objęty gwarancją Nice Polska, nawet jeśli sprzedawca twierdzi inaczej. Wiążące w tej kwestii są zapisy ujęte w karcie gwarancyjnej, które deklaruje tylko i wyłącznie producent urządzeń – Nice.
  4. Nie zapomnij, że samodzielna instalacja produktu Nice oznacza całkowitą rezygnację z gwarancji.
  5. Weź pod uwagę, że istnieje możliwość uzyskania 5-letniej gwarancji na produkt Nice, ale wyłącznie w przypadku realizacji dwóch przeglądów technicznych przez Partnera Handlowego Nice w określonym czasie użytkowania i nabycia produktów objętych możliwością przedłużenia gwarancji. Informacje te można uzyskać na stronie www.nice.pl lub u oficjalnych Partnerów Handlowych Nice.
  6. Zastanów się, czy niska cena oferowanych produktów nie wynika z braku kompletności zestawów i zaproponowanego zestawienia produktów. Przed zakupem należy upewnić się, co wchodzi w skład zestawu automatyki i czy spełnia on podstawowe wymagania związane z obsługą bramy, która ma zostać zautomatyzowana.
  7. Bezwzględnie pamiętaj, że produkty sprzedawane w Polsce, a wprowadzone do obrotu przez firmy zagraniczne oraz te, które nie są Partnerami Handlowymi Nice, nie posiadają gwarancji na rynku polskim i nie mogą być serwisowane w żaden sposób (nawet odpłatnie) w serwisie Nice Polska Sp. z o.o.

Szczegóły oraz stanowisko Nice Polska w Aktualnościach www.nice.pl.

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed