Okno FEN 76 7S

draft_okno_pvc_salamander_krispol_fen_76_7sKONSTRUKCJA

W oknach zastosowane zostały najnowocześniejsze profile PVC doskonałej jakości. Ich wielokomorowa budowa i duża głębokość zabudowy zapewniają skuteczną izolację termiczną i akustyczną oraz stabilność konstrukcji.


PAKIETY SZYBOWE

W ofercie znajdują się pakiety szybowe o doskonałych współczynnikach przenikalności termicznej. W przypadku okien FEN 76 7S są to 2- lub 3-szybowe przeszklenia zespolone, o grubości do 36 mm.

PROFIL Klasy A

draft_krispol_logoStosujemy w ramach i skrzydłach okien FEN 76 7S, energooszczędne profile klasy A z 7 komorami. Głębokość profilu wynosi 76 mm.
Grubość zewnętrznych ścianek profilu sięga 3 mm. Okno posiada skrzydło półzlicowane o gł. 82 mm i prostą listwę przyszybową. Takie cechy to gwarancja energooszczędności, trwałości i niezawodności okien. Wszystkie stosowane w oknach profile mają stalowe wzmocnienia o grubości min. 1,5 mm. Dodatkowo w ościeżnicach stosowane jest zawsze wzmocnienie zamknięte, które zapewnia wyższą trwałość i sztywność konstrukcji. Okna to nie tylko rama i wypełnienie. W standardzie wyposażone są w listwę podparapetową. Ułatwia to prawidłowy montaż parapetów, a 5-komorowa listwa staje się dodatkowym uszczelnieniem okna.

OKUCIA

Rolki dociskowe nazywane „grzybkami” blokują skrzydło okna w zaczepach antywłamaniowych na ramie. Jako jedni z nielicznych na rynku stosujemy okucia z „grzybkami” antywyważeniowymi na całym obwodzie okna.
Klamka Secustik® zawiera opatentowany, antywłamaniowy mechanizm ryglujący. Jego działanie potwierdza charakterystyczne kliknięcie przy przekręcaniu klamki.

BEZPIECZEŃSTWO W STANDARDZIE

Wszystkie stosowane w naszych oknach zaczepy uchylne są w wersji antywłamaniowej. Mocuje się je nie tylko do profilu, ale również do ukrytego w nim stalowego wzmocnienia.

WYGLĄD

Okna muszą być nie tylko funkcjonalne, powinny też doskonale komponować się z bryłą budynku i pozostałymi elementami stolarki. Nasza oferta zaspakaja nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Możesz wybierać spośród ponad 40 oklein. Jeśli pozostaniesz przy podstawowej wersji profilu okien FEN 76 7S, zaskoczy cię trwałym, śnieżnobiałym kolorem i połyskiem.
Czasami kolorystyka elewacji i wnętrza domu bardzo się różni. Nawet w takiej sytuacji dopasujesz nasze okna do swojego domu. Wybierz okna FEN 76 7S w wersji Bikolor. Jest to opcja, w której wykonamy okna stosując jednocześnie dwie różne okleiny lub kolory. W ten sposób od zewnątrz okna pasować będą do elewacji, a od wewnątrz do wystroju domu.
Okleinujemy nasze okna stosując technologie zwaną powszechnie „cienkim zgrzewem”. Dzięki niej miejsce zgrzewu pozostaje niemal niewidoczne, a okna wyglądają wyjątkowo estetycznie.

Wybierz kolor okleiny okien Krispol:

« 1 z 5 »

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE (w cenie okna)
• klamka dopasowana kolorystycznie do okna
• osłonki na zawiasy w kolorze białym, brązowym, srebrnym lub złotym
• ława podparapetowa z uszczelnieniem
• wypełnienie rowka w dolnej części ramy (zapobiega gromadzeniu się brudu w trudno dostępnych miejscach)

WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
• klamki z przyciskiem, lub z zamkiem, klamki Secustik
• szprosy wewnątrzszybowe lub naklejane
• ogranicznik rozwarcia okna z hamulcem
• zamykacz okna z poziomu podłogi (dotyczy okien uchylnych)
• nawiewniki ręczne, ciśnieniowe lub higrosterowane
• moskitiery

MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA
• okna o podwyższonej klasie antywłamaniowej do klasy RC-2 (stare WK-2)
• okna w nietypowych kształtach
• okna tarasowe podnoszono-przesuwne typu HST

GWARANCJA 5 lat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych okien PVC:

draft_okno_pvc_profil_5-komorowy

okna PVC 5-komorowe

draft_okno_pvc_profil_6-komorowy

okna PVC 6-komorowe

draft_okno_pvc_profil_7-komorowy

okna PVC 7-komorowe

draft_okno_pvc_profil_pasywny

okna PVC pasywne

 

 

 

 

Comments are closed