Okno FEN 85

draft_okno_pvc_salamander_krispol_fen_85KONSTRUKCJA

W oknach zastosowane zostały najnowocześniejsze profile PVC doskonałej jakości. Ich wielokomorowa budowa i duża głębokość zabudowy zapewniają skuteczną izolację termiczną i akustyczną oraz stabilność konstrukcji.

PAKIETY SZYBOWE

W ofercie znajdują się pakiety szybowe o doskonałych współczynnikach przenikalności termicznej. W przypadku okien FEN 85 stosowane są 3-szybowe przeszklenia zespolone, o szerokości do 48 mm. Ciepła ramka międzyszybowa, dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, poprawia współczynnik przenikania ciepła i redukuje kondensację pary wodnej.

PROFIL Klasy A

Stosujemy w ramach i skrzydłach okien FEN 85, energooszczędne profile klasy A z 6 komorami. draft_krispol_logoGłębokość profilu wynosi 85 mm. Grubość zewnętrznych ścianek profilu sięga 3 mm. Okno posiada skrzydło z prostą listwę przyszybową i potrójny system uszczelek.
Takie cechy to gwarancja energooszczędności, trwałości i niezawodności okien. Wszystkie stosowane w oknach profile mają stalowe wzmocnienia o grubości min. 1,5 mm. Dodatkowo w ościeżnicach stosowane jest zawsze wzmocnienie zamknięte, które zapewnia wyższą trwałość i sztywność konstrukcji.
Okna to nie tylko rama i wypełnienie. W standardzie wyposażone są w listwę podparapetową. Ułatwia to prawidłowy montaż parapetów, a 5-komorowa listwa staje się dodatkowym uszczelnieniem okna.

draft_najlepszy_wybor_najwyzsza_jakoscOKUCIA

Rolki dociskowe nazywane „grzybkami” blokują skrzydło okna w zaczepach antywłamaniowych na ramie. Jako jedni z nielicznych na rynku stosujemy okucia z „grzybkami” antywyważeniowymi na całym obwodzie okna.
Klamka Secustik® zawiera opatentowany, antywłamaniowy mechanizm ryglujący. Jego działanie potwierdza charakterystyczne kliknięcie przy przekręcaniu klamki.

BEZPIECZEŃSTWO W STANDARDZIE

Wszystkie stosowane w naszych oknach zaczepy uchylne są w wersji antywłamaniowej. Mocuje się je nie tylko do profilu, ale również do ukrytego w nim stalowego wzmocnienia.

WYGLĄD

Okna muszą być nie tylko funkcjonalne, powinny też doskonale komponować się z bryłą budynku i pozostałymi elementami stolarki. Nasza oferta zaspakaja nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Możesz wybierać spośród ponad 40 oklein. Jeśli pozostaniesz przy podstawowej wersji profilu okien FEN 92, zaskoczy cię trwałym, śnieżnobiałym kolorem i połyskiem.
Czasami kolorystyka elewacji i wnętrza domu bardzo się różni. Nawet w takiej sytuacji dopasujesz nasze okna do swojego domu. Wybierz okna FEN 92 w wersji Bikolor. Jest to opcja, w której wykonamy okna stosując jednocześnie dwie różne okleiny lub kolory. W ten sposób od zewnątrz okna pasować będą do elewacji, a od wewnątrz do wystroju domu.
Okleinujemy nasze okna stosując technologie zwaną powszechnie „cienkim zgrzewem”. Dzięki niej miejsce zgrzewu pozostaje niemal niewidoczne, a okna wyglądają wyjątkowo estetycznie.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE (w cenie okna)
• klamka dopasowana kolorystycznie do okna
• osłonki na zawiasy w kolorze białym, brązowym, srebrnym lub złotym
• ława podparapetowa z uszczelnieniem
• wypełnienie rowka w dolnej części ramy (zapobiega gromadzeniu się brudu w trudno dostępnych miejscach)

WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
• klamki z przyciskiem, lub z zamkiem, klamki Secustik
• szprosy wewnątrzszybowe lub naklejane
• ogranicznik rozwarcia okna z hamulcem
• zamykacz okna z poziomu podłogi (dotyczy okien uchylnych)
• nawiewniki ręczne, ciśnieniowe lub higrosterowane
• moskitiery

MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA
• okna o podwyższonej klasie antywłamaniowej do klasy RC-2 (stare WK-2)
• okna w nietypowych kształtach

GWARANCJA 5 lat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych okien PVC:

 

 

 

 

Comments are closed