Okna drewniane w domu, mieszkaniu czy firmie to komfort, ekologia i prestiż.

Wysokiej jakości okna drewniane spełnią wymagania koneserów klasyki, miłośników stylowych wnętrz jak również nadają się do budynków nowoczesnej architektury XXI wieku.

Bazą produkcji okien drewnianych są różne gatunki materiału:

  • sosna – tradycyjne drewno iglaste,
  • dąb – solidne drewno liściaste,
  • meranti – drewno egzotyczne.

Okna drewniane idealnie pasują do zabytkowych budynków oddając ich wiekowy charakter.

Oferowanym przez nas produktem są okna drewniane i drewniano-aluminiowe produkowane przez firmę z największym doświadczeniem i najnowocześniejszym parkiem maszynowym w kraju. Okna drewniane naszego głównego dostawcy tj, Wood Glass Team spełniają wszystkie wymogi europejskich i światowych norm, a jakością i parametrami cieplnymi sprostają wymaganiom najbardziej wymagających Klientów.

Nowoczesne okna, które praktycznie nie wymagają konserwacji  od strony zewnętrznej mają konstrukcję obłożoną aluminium, którą można pomalować na dowolny kolor wg palety RAL, by pasowały do elewacji budynku.

Nowy i przestronny dom to doskonale doświetlone wnętrze. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń w salonie i pozostałych pomieszczeniach można bezpośrednio obcować z otoczeniem. Dla zwolenników nieograniczonego dostępu do tarasu i zieleni w ogrodzie mamy propozycję zamontowania okien podnoszono-przesuwnych HST z otwieranym jednym lub dwoma skrzydłami.

Okna drewniane mają również szczególną rolę do spełnienia – wykorzystywane są w rewitalizowanych i remontowanych budynkach o charakterze zabytkowym.