„DRAFT” to wiodąca firma specjalizująca się w sprzedaży, montażu i serwisie wysokiej jakości okien, drzwi, bram garażowych, rolet oraz kompleksowej obsłudze inwestycji w zakresie stolarki budowlanej i systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Oferta nasza skierowana jest do każdego, kto buduje lub remontuje dom, mieszkanie czy apartament oraz firm budowlanych, deweloperskich, generalnych wykonawców jak również bezpośrednio do inwestorów indywidualnych i inwestorów instytucjonalnych.

Wieloletnie doświadczenie (działamy od 1998 roku) oraz współpraca z producentami oferującymi najlepsze marki i produkty jest gwarancją kompleksowej i terminowej obsługi każdej inwestycji oraz montażu na najwyższym poziomie.

„DRAFT” posiada wszechstronne doświadczenie w obsłudze inwestycji takich jak: domy jednorodzinne i wielorodzinne, apartamentowce, budynki użyteczności publicznej (przedszkola, szkoły, biurowce, internaty, szpitale, domy pomocy społecznej itp.), budynki przemysłowe i magazynowe.

W sposób szczególny realizujemy inwestycje z zakresu dostosowania budynków do wymogów ochrony przeciwpożarowej prowadzone z udziałem rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. W tym zakresie oferujemy naszemu Klientowi odpowiedni dobór zabezpieczeń przeciwpożarowych, uzgodnienie rozwiązań z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz dostawę i montaż produktów i systemów przeciwpożarowych posiadających aktualne świadectwa dopuszczenia połączoną z fachowym, autoryzowanym montażem dającym gwarancję prawidłowego zabezpieczenia obiektu.

Pełna oferta obejmuje wyroby uzupełniające się wzajemnie w zakresie rozwiązań systemowych, jak również kolorystyki i funkcjonalności.