Drzwi zewnętrzne stalowe IPORTI

Oferujemy nowe linie drzwi stalowych zewnętrznych do domów oraz drzwi do mieszkań w budynkach wielorodzinnych polskiej firmy IPORTI. Różnorodność wariantów drzwi oraz ciekawy design to wyróżnik trzech dostępnych kolekcji. Oferta obejmuje drzwi solidne drzwi antywłamaniowe klasy RC3, niezawodne rozwiązania dla osób ceniących ciszę . modele o izolacyjności akustycznej Rw = 43 dB! Drzwi posiadają trwałe szyldy i klamki AXA.

Drzwi zewnętrzne OPTIMA

Niezawodne drzwi z tej serii to świetny wybór. Odporne na warunki atmosferyczne, stalowe drzwi o grubości 55 mm. Skrzydło i ościeżnica pokryte najwyższej jakości laminatem PCV. W komplecie z wkładkami antywłamaniowymi klasy B i szyldami AXA.

Drzwi zewnętrzne TERMA

Dobrze wiemy jak ważne jest oszczędzanie energii. Drzwi z serii TERMA to najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu! Ciepłe skrzydło o grubości 72 mm, wypełnione pianą poliuretanową, w komplecie z energooszczędna ościeżnicą drewniano-stalową to przenikalność cieplna Ud od 1,0 [w/m2K].
Zamek listwowy najwyższej jakości w połączeniu z wkładką klasy B i szyldem AXA, zapewnią Twojej rodzinie komfort i bezpieczeństwo.

Drzwi zewnętrzne SPECTRA

Dbasz o siebie, rodzinę, zadbaj też o bezpieczeństwo Twojego domu – wybierz drzwi antywłamaniowe klasy RC3. Seria SPECTRA to także niezawodne rozwiązanie dla osób ceniących ciszę, dzięki specjalnemu wkładowi akustycznemu uzyskały izolacyjność Rw (C; Ctr) = 43 dB! System zamka centralnego, wkładki antywłamaniowe klasy B i szyldy AXA klasy 3, poczuj się bezpiecznie.

Kolekcja OPTIMA

Kolekcja SPECTRA

Kolekcja TERMA

 

 

 

Galeria dostępnych modeli drzwi IPORTI:

Comments are closed