DRZWI

Oferujemy szeroką gamę drzwi, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Nasz asortyment to drzwi stalowe, PVC, ale również aluminiowe i drewniane.

draft_drzwi_wewnetrzne

Posiadamy drzwi „na każdą kieszeń”. W przypadku drzwi wewnętrznych rozpoczynając od najbardziej popularnych i przystępnych cenowo drzwi płytowych, poprzez nieco bardziej rozbudowane tzw. drzwi ramowe. Dla najbardziej wymagających w naszej ofercie znajdują się również drzwi z litego drewna. Bardzo bogata kolorystyka, a także różnorodne wzornictwo. Modele klasyczne dla klientów ceniących tradycjonalizm, a także wyszukane i nowoczesne wzory dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań.

draft_drzwi_stalowe

Dla klientów ceniących klasyczne wzornictwo posiadamy w ofercie drzwi stalowe o zróżnicowanej budowie, w zależności od oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa oraz parametrów cieplnych. Prosta konstrukcja, podstawowa kolorystyka. To wzory drzwi, które ułatwiają prosty wybór przy podjęciu decyzji o zakupie. Przystępna cena i fachowy montaż to dodatkowe atuty.draft_drzwi_plytowe

Wśród naszych klientów coraz większym zainteresowaniem cieszą się drzwi drewniane, a w tym również drzwi płytowe. Szeroka paleta dostępnych wzorów, dużo większe możliwości kolorystyczne. Ponadto doskonałe parametry cieplne. Wszystko to sprawia, że klient otrzymuje wysokiej jakości wyrób na lata ! Niskie temperatury na zewnątrz oraz podwyższona wilgotność i nieodpowiednia wentylacja mogą powodować skraplanie się wilgoci na drzwiach. Zjawisko często określane tzw. „poceniem się” drzwi. Aby temu zapobiec oferujemy ościeżnice z przegrodą termiczną, które doskonale eliminują ten niepowołany efekt.

W dobie budynków energooszczędnych, coraz częściej również pasywnych parametry cieplne także w przypadku drzwi wejściowych stanowią bardzo ważny element. Dysponujemy w swojej ofercie drzwiami, których współczynnik cieplny sięga nawet Ud=0,64 W/m2K.

Odrębną grupę drzwi stanowią drzwi śródlokalowe stosowane w budynkach wielorodzinnych, jako drzwi oddzielające mieszkanie od holu czy klatki schodowej.  Ich funkcje mogą pełnić standardowe drzwi stalowe oraz drzwi drewniane płytowe w których nie występują przeszklenia.zapytanie_860x100

draft_kierunek_otwierania_drzwi

Prawe na zewnątrz, czy lewe do wewnątrz ? Niejednokrotnie okazuje się, że to wcale nie jest tak oczywisty wybór. Dlatego poza sprzedażą i serwisem, który zapewniamy dzięki własnej ekipie montażowej oferujemy również fachowe doradztwo. Chętnie podpowiemy w zakresie kompleksowej realizacji dostosowując warunki zabudowy do najkorzystniejszego dla klienta rozwiązania.

 

 

ZOBACZ DOSTĘPNE ROZWIĄZANIA:

Comments are closed