Drzwi Glamour. Zaprojektuj swoje drzwi!

draft_drzwi_wewnętrzne_zaprojektuj_swoje_drzwi_glamourGlamour to oryginalna i wpisująca się w najnowsze trendy kolekcja drzwi z oferty Stolbud Włoszczowa S.A. szczególnie dedykowana do pokoju dziecka i nie tylko.

Prostą, minimalistyczną formę drzwi w bogatej palecie modnych, pastelowych kolorów, podkreśla indywidualny napis, wykonany metodą płytkiego grawerowania, który z łatwością można samemu zaprojektować za pomocą prostej aplikacji. Glamour to propozycja skierowana przede wszystkim dla osób lubiących otaczać się niepowtarzalnymi przedmiotami i nie bojących się odważnych aranżacji wnętrz. Już dziś odwiedź naszą stronę i stwórz wyjątkowe drzwi nie tylko do pokoju swojego dziecka, ale też do innych pomieszczeń.

Drzwi Glamour z indywidualnym napisem lub symbolem z powodzeniem znajdą również zastosowanie w szkołach, przedszkolach, firmach, biurach, gdzie mogą zastąpić tradycyjne tabliczki informacyjne (np. napis z nazwą działu, sali, numerem pokoju).

By stworzyć własny projekt wystarczy skorzystać z KONFIGURATORA (otworzy się w nowym oknie).

Zobacz nasze przykładowe propozycje:

draft_drzwi_wewnętrzne_glamour_gwiazda_holywood draft_drzwi_wewnętrzne_glamour_kasia draft_drzwi_wewnętrzne_glamour_kryjowka_batmana draft_drzwi_wewnętrzne_glamour_pokoj_sloneczka draft_drzwi_wewnętrzne_glamour_wstep_wzbroniony

Bookmark the permalink.

Comments are closed