DRAFT honoruje Sieradzką Kartę Rodzina Plus

draft_tu_honorujemy_sieradzka_karta_rodzinyZ przyjemnością informujemy, że firma DRAFT przystąpiła do programu „Sieradzka Karta Rodzina Plus”, skierowanego do rodzin wielodzietnych posiadających troje lub więcej dzieci.

Szczegóły programu zostały zawarte w specjalnej zakładce Urzędu Miasta SIERADZ www.karta.sieradz.eu

 

draft_sieradzka_karta_rodzina_plusZgodnie z podpisanym przez Właściciela DRAFT porozumieniem z Prezydentem Miasta Sieradz każdy Sieradzanin będący uczestnikiem programu = posiadacz karty na zakupione wyroby typowe będące w ofercie naszej firmy otrzyma rabat w wysokości 10% od cen katalogowych zawartych w cennikach producentów.

Oczywiście można skorzystać z pełnej obsługi firmy oraz montażu zakupionych produktów. Korzystając z usługi montażu dodatkowo można zaoszczędzić nawet 15% wartości produktu na stawce podatku VAT, gdyż w takich przypadkach stosowana jest preferencyjna stawka VAT wynosząca 8% dla budownictwa mieszkaniowego.
Niezależnie od rabatu na wyroby typowe wszystkie pozostałe produkty z oferty DRAFT zaoferowane będą w atrakcyjnych cenach na podstawie kalkulacji indywidualnej.

Takie uwarunkowania dotyczą budowy nowych domów jak również remontów prowadzonych w domach lub lokalach mieszkalnych.

Bookmark the permalink.

Comments are closed