BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy przemysłowe to doskonałe rozwiązania przeznaczone do hal produkcyjnych i magazynowych, salonów sprzedaży, stacji diagnostycznych, warsztatów oraz myjni samochodowych. Niezależnie od rodzaju są to produkty nie tylko nowoczesne i estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne. Elementy bramy mogą być wykonane z aluminium lub stali.

W zależności od konstrukcji oraz przeznaczenia budynku, bramy przemysłowe dostępne są w kilku wersjach:

  • bramy przemysłowe segmentowe,
  • bramy przemysłowe rolowane,
  • bramy rozsuwane,
  • bramy przemysłowe składane.

Bramy przemysłowe segmentowe oznaczają przede wszystkim nowoczesność i komfort. Możliwość wyboru wśród wielu dodatkowych opcji wyposażenia oraz wykonania bram z paneli całkowicie przeszklonych gwarantuje spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Staranne wykonanie i nowoczesna forma tych bram dyskretnie podkreślają estetykę budynków przemysłowych.
Bramy rolowane oprócz wyjątkowej trwałości charakteryzują się również niezawodnością. Ponadto ich zaletą jest wszechstronność – można je zamontować zarówno w nowych jak i w już istniejących budynkach, od zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczenia. Oferujemy najlepsze polskie bramy produkowane przez KRISPOL, BIG TOR oraz niemieckie bramy NOVOFERM.

Kupując w DRAFT produkty dla biznesu (bramy przemysłowe, bramy rolowane, kraty, stolarka aluminiową) firmy KRISPOL Klient ma możliwość skorzystania z przedłużonej dwuletniej gwarancji na zasadach określonych przez producenta oraz zawartych w karcie gwarancyjnej zakupionego wyrobu. W ramach umowy zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przeprowadzamy przeglądy serwisowe wszystkich wyrobów produkowanych przez KRISPOL.