Bramy garażowe segmentowe

Brama garażowa segmentowa, to obecnie najbardziej popularna brama służący do zamknięcia garażu. Dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego zapewnia zachowanie odpowiedniego komfortu obsługi.

W czasie budowy domu pasywnego lub energooszczędnego warto pomyśleć o bramie spełniającej najwyższe standardy izolacji termicznej wykonanej z panela o grubości 60 mm.

Dzięki przemyślanym wyborom za pomocą jednego systemu można sterować jednym pilotem również napędem rolet zewnętrznych oraz bram wjazdowych na posesję.

Kupując w DRAFT produkty dla domu (okna, drzwi, rolety, bramy garażowe) firmy KRISPOL Klient ma możliwość skorzystania z 5-cio letniej gwarancji na zasadach określonych przez producenta oraz zawartych w karcie gwarancyjnej zakupionego wyrobu. W ramach umowy zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przeprowadzamy przeglądy serwisowe wszystkich wyrobów produkowanych przez KRISPOL.

By wezwać serwis wystarczy wypełnić zgłoszenie serwisowe i wysłać formularz do odpowiedniego Salonu DRAFT.

« 1 z 2 »

 

zapytanie_860x100

Dla wymagających klientów proponujemy również zaawansowane rozwiązania, jak np. panel grubości 60mm.

Wybierz kolor okleiny bram Krispol:

« 1 z 5 »

draft_napedy_do_bram_garazowychZe względów bezpieczeństwa warto brać pod uwagę elementy dodatkowe, jak fotokomórki umożliwiające rozłączenie automatyki w momencie pojawienia się np. małych dzieci w świetle bramy. Dobrym rozwiązaniem będzie również mechanizm awaryjnego otwierania, jeśli w naszym garażu nie mamy dodatkowych drzwi. Umożliwi on otwarcie bramy w przypadku braku zasilania w budynku.

ZOBACZ POZOSTAŁE ROZWIĄZANIA:

Comments are closed